Please choose your language en pl de ru
en pl de ru

O nas / Coś wyjątkowego

Jacques Battini urodził się w 1948 r na Korsyce w rodzinie cenionego perfumiarza i od wczesnej młodości towarzyszyło mu marzenie, aby odnaleźć prawdziwe piękno. Kiedy skończył 18 lat wyruszył w swoją wielką podróż dookoła świata, która już na zawsze miała odmienić jego życie. Nie bacząc na wojny, epidemie i przeciwności losu, odwiedził wiele krajów: Indie, Polinezję, Oceanię, Tajlandię, Amerykę Południową i zdał sobie sprawę, że prawdziwe piękno skrywa każda kobieta.

 Jb _cosmetic1

Kiedy po latach wrócił na ukochaną Korsykę, Jacques postanowił stworzyć coś unikalnego i niezapomnianego, co odda kobiece piękno w postaci zapachu.Tak zaczyna się historia niezwykłego człowieka i niepowtarzalnego zapachu sygnowanego jego nazwiskiem.

 

          jb                                          Murano Logo             

 

To, co charakteryzuje naszą firmę, to przede wszystkim doskonała jakość produktów. Dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji, dobieranie tylko najlepszych w Europie współpracowników i kontrahentów, objawia się produktami najwyższej światowej jakości.Półprodukty do produkcji perfum kupujemy tylko w Europie.

Wymagania światowego rynku perfum w XXI wieku są bardzo duże. Firmie JB udaje się im sprostać dzięki elastyczności postępowania wobec swoich klientów, którzy są dla nas przede wszystkim partnerami, a także za sprawą ogromnej innowacyjności i kreatywności.

Wypracowane rozwiązania okazują się być niezwykle oryginalne i cieszą się powodzeniem na rynku (Nasze produkty są dostępne w kilkudziesięciu krajach całego świata). Dzieje się tak między innymi dzięki kompetencji pracowników, za którą stoi często wieloletnie doświadczenie w produkcji perfum, ale także kreatywne i otwarte na nowe idee umysły. Nadążanie za najmodniejszymi trendami na rynku zapachów jest u nas codziennością. Stąd planowo każdego roku wprowadzane są nowe linie produktów.

Klienci nie mają szans znudzić się naszymi perfumami, systematycznie zaskakujemy ich nowymi, lepszymi propozycjami.

Dla najbardziej wymagających przygotowywane są specjalne, limitowane serie perfum na zamówienie. To trudny i pracochłonny proces, ale dzięki odpowiednim kwalifikacjom i dużemu doświadczeniu naszych pracowników, udaje się zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusty.

Nasze produkty są dostępne w kilkudziesięciu krajach całego świata.

 

Nasze marki premium:

Premiium _brands